BT Müzikevi - Müzik ve Tiyatro Yaşam Merkezi
Duyurular
Online Müzik Derslerimizin Gücü

 • Tasarım.
  Alanlarında yetkin ve deneyimli olan eğitmenlerimiz ile online eğitim süreci ve içeriğinin gelişmesinde birlikte çalışarak sağlam bir sisteme sahibiz. Zorlukların üstesinden gelebilecek, fark yaratan bir eğitim modeli yaratırken Dr. Benal Tanrısever Şimşek’in yurtdışı ve ülkemizde kırk yılı aşkın süredir çalıştığı onbinlerce çocuk ve gençlerle olan deneyimlerinden yararlandık. Eğitim modelimize aynı zamanda ailelerin beklentilerini de katmayı ihmal etmedik.
 • Etkileşim
  Öğrencilerin online süreçte aktif kalmalarını sağlayacak içerik ve işleyiş yaklaşımı programın başarısı için en önemli unsurdur. Hedefimiz online eğitimin en yüksek eğitim değerleriyle sürmesi ve ölçülebilir sonuçlarla belgelenmesidir.
 • Platform
  Online eğitim platformu ve kullandığımız dijital platform akademik hizmeti en iyi ve hızlı verecek düzeyde tasarlanmıştır. İnteraktif programlar, online buluşmalar, güvenlik sistemleriyle dürüst ve şeffaf bir yapıya sahiptir.
 • Sonuç
  İlkbahardan bu yana süregelen online eğitim değerlendirmesinde öğrenim sonuçlarının yüzyüze olmasıyla karşılaştırdığımızda, ortaya çıkan bir fark olmadığını gözlemledik. Düşünülenin aksine online eğitimde öğrencilerimizin daha fazla bireysel sorumluluk alarak, kendi öğrenimlerini daha hızlı ileriye taşıdıklarını, bilgileri daha derin özümsediklerini fark ettik. Müzik müfredatı ders dışı farklı etkinlikler müzik oyunları, kolay müzik bilgi yarışmaları, çalgı/beste yarışmaları gibi ilgi ve heyecanı devam ettirecek ve öğrencilerin ekran başı zamanlarını bilgisayar oyunlarına alternatif olanaklarla zenginleştirmeyi planlıyoruz.
 • Müzik öğrenimini keyifli ve etkin öğrenmenizi desteklemek için yanınızdayız.

TÜM DUYURULAR